فهرست مطالب

به نام یزدان پاک

در این نوشتار سعی خواهم داشت مطالب فنی و تجربیات اجرایی خود در زمینه‌های مختلف را که می تواند مورد استفاده دانشجویان، متخصصان و علاقه مندان رشته های فنی ، خصوصا مهندسی برق قرار گیرد را در اختیار این عزیزان قرار دهم.

مطالبی که فعلا تصمیم دارم به آنها اشاره کنم شامل سرفصل های زیر است:

1- سیستم های زمین ( ارتینگ) و انواع آن

2- سیستم های اعلان حریق

3- سیستم های صوتی

4-سیستم آنتن مرکزی

5- پله برقی و آسانسور

6- کنترل توان راکتیو

7- درب اتوماتیک، دزدگیر و دوربین مدار بسته

این عناوین از سرفصل درس تاسیسات الکتریکی جریان ضعیف که در ترم پائیز برای دانشجویان رشته مهندسی برق یکی از واحد های دانشگاهی  تدریس کردم اخذ شده است. همچنین نظر به اینکه در حال حاضر مشغول اجرای پروژه ای تحت عنوان "سیستم اعلان حریق مرکزی " هستم که به موارد فنی آن اشاراتی خواهم نمود. قابل ذکر است در صورتیکه باز خورد مثبتی از ایجاد این وبلاگ داشته باشم در آینده به عمق مطالب فوق الذکر افزوده و حتی در صورت نیاز به مطالب جدید نیز خواهم پرداخت. بدیهی است همانگونه که تجربیات فعلی اینجانب حاصل همفکری و راهنمایی های دوستان و اساتید بسیار ارزشمندی بوده که تا بحال با ایشان کار کرده ام برای ادامه کار نیز پیشنهادات و راهنمایی های ارزشمند تک تک شما عزیزان بر عمق و ارزش مطالب این وبلاگ خواهد افزود و مایه خوشوقتی خواهد بود که زمینه ای برای اشتراک تجارب تخصص های مورد نیاز برای همگان باشد.

 

/ 2 نظر / 45 بازدید
سونيا

با تشکر از در اختیار دادان اطلاعات ارزشمندتان برای دانشجویان و علاقه مندان . مطالب بسیار مفیدی گنجاندید.امیدوارم علاقه مندان استفاده کافی از این وبلاگ را ببرند .

امیر گرمابی

خسته نباشید